Hakkımızda
Biz Kimiz?
Dil Seçin
tr

Biz Kimiz

“Ben (Prof.Dr.Engin Ersöz) Diş Hekimi Öğretim Üyesiyim ayrıca muayenehanemde çalışmaktayım, eşim (Dr.Dt.Funda Ersöz) de Diş Hekimi. Önceleri yurtdışı ülkeleri görme isteği olarak başlayan gezilerimiz artık bir yaşam şekli halini aldı diyebiliriz. Artık bulabildiğimiz her fırsatta yeni bir kültürü, yeni bir coğrafyayı, yeni tadları, yeni adetleri tanımak için yollara düşüyoruz. Facebook’daki aynı isimli gezi grubumuzda bizim gibi düşünen kişilerle bir grup kurarak artık onları da gezilerimize dahil etmeye başladık. Bazı gezilerimizi tek başımıza bazı gezileri de bizim için geziyi düzenleyen acentalarla birlikte gezi grubumuzla birlikte yapıyoruz”

Anı biriktiriyoruz?

Çoğumuz hayatın koşturmacası içerisinde hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz; ancak hayat maalesef sandığımızdan daha kısa. Çoğumuzun gezmek ile ilgili ileriye dönük planları var. Ancak bazen sağlık bazen motivasyon nedenleri ile bu planları ilerki yaşlarda gerçekleştirmek çok mümkün olamayabiliyor. Bu gerçekten yola çıkarak maddi şeylerin peşine düşmek yerine “anı biriktirmeye” karar verdik.

Gezmek, yeni yerler görmek kadar bunları paylaşarak başka kişilerin de gezmesinin görmesinin kolaylaşmasını sağlamaktan da mutlu oluyoruz. Sitemizin ve grubun varlık nedeni de bu. Burada paylaştığımız bilgilerin sizlerin gezilerini kolaylaştırmasını umuyoruz.